Om oss

Tjæralin AS er en leverandør innenfor malingsbransjen som leverer førsteklasses produkter til å bevare og fornye huset. Våre produkter får du hos ledende fargehandlere og byggevarehus over hele landet. Vi bruker kun de beste råvarer og vi har høyt fokus på å videreutvikle oss og å ligge i forkant sammen med vår eier San Marco Group SpA.

Norske hus må tåle mye! Ekstrem kulde, store nedbørsmengder og kraftig sol, gjør at huset må beskyttes godt for å holde lenge. Tjæralin har utviklet produkter som er ment for norske forhold og som beskytter godt.

I dag kan vi tilby høykvalitetsprodukter til bevaring av utvendig treverk, mur og stål. Vi leverer også Frøya og Linea interiørmaling som lukter lite, dekker godt og er enkel i bruk. Er du ute etter noe helt spesielt, bør du ta en titt på siden vår med effektmalinger. Her kan du slå deg løs og finne noen helt unike malinger som virkelig setter prikken over i’en på et ellers ordinært rom.

Vår forretningsidé er å levere kvalitetsprodukter til faghandelen i Norden. Vi ønsker å tilby produktkunnskap, inntjening og å være en god logistikkpartner for våre forhandlere. Våre produkter skal fremstilles av produsenter, som på bakgrunn av våre resepturer og prosedyrer, til enhver tid skal levere kvalitetsprodukter i henhold til markedets ønsker.

Ann Kristin Endresen

Driftsansvarlig

+47 95299606
annkristin@tjaralin.no

Sondre Nervik

Teknisk sjef

+47 91709318
sondre@tjaralin.no

Dovile Rankauske

F&A Controller

+47 95299612
dovile@tjaralin.no

Kjetil Krogh

Produktsjef

+47 95299601
kjetil@tjaralin.no

Arne Mikkelsen

Salgsansvarlig

+47 95299607
arne@tjaralin.no

Catharina Bakke

Markedssjef

+47 95299616
catharina@tjaralin.no

Thomas Dahl

Grafisk Designer/ Markedskoordinator

+47 95299609
thomasd@tjaralin.no

Erik Elias Bruun Bastøe

IT-sjef

+47 95299613
erik@tjaralin.no

Terje Andresen

Kundeansvarlig

+47 95299608
terjea@tjaralin.no

Thomas Angell

Teamleder

+47 95299602
thomas@tjaralin.no

Lennart Larsson

Kundeansvarlig Sverige

+46 734299918
lennart@tjaralin.no

Fredrik Jansson

Kundeansvarlig Sverige

+46 761038629
fredrik@tjaralin.no

Ingvild Hartvigsen

Salgssekretær

+47 48191720
ingvild@tjaralin.no

Lars Henrik Svendstad

Lagersjef

+47 95299610
lars@tjaralin.no

Elias Ketfi

Lagermedarbeider

+47
elias@tjaralin.no